Informatie voor bezoekers
Bezoekregels
Voor de algemene verpleegafdelingen zijn er twee bezoekmomenten per dag. Van 15.30 tot 16.15 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Per bezoekmoment mogen er maximaal twee bezoekers langskomen. De bezoekers moeten tijdens het gehele bezoek een mondkapje dragen en 1,5 meter afstand houden.
Voor een aantal bijzondere afdelingen zoals de kraamsuites, IC en kinderafdeling gelden afwijkende tijden. Klik hier voor het volledige overzicht.
Uitzonderingen op bovenstaande bezoekregeling
- Er mogen twee familieleden waken bij een stervende. Familieleden mogen elkaar afwisselen. We vragen hen om dit buiten het ziekenhuis te doen. Dit in verband met de rust en het afstand houden op de gang.
- Bij een patiënt die ernstig verward of onrustig is of een verstandelijke beperking heeft, waarbij bezoek kan bijdragen aan herstel, is de bezoekregeling ruimer. Dit wordt besproken met de contactpersoon.
Coronamaatregelen tijdens uw bezoek
Houd tijdens uw bezoek rekening met de maatregelen om verspreiding van corona tegen te gaan:
- Mondkapje is verplicht als u geen 1,5 meter afstand kunt houden tot de patiënt op de volgende afdelingen:
-
Verpleegafdelingen (AB3, P1, M3, M4, B4dag, B5, A4, R1)
-
Spoedeisende Hulp
-
OBG: Dagbehandeling oncologische zorg
-
OK-complex
-
- Was uw handen goed en regelmatig
- Heeft u klachten? Blijf thuis.
Op de overige plekken; poliklinieken, gangen en kantoren hoeven patiënten, bezoekers en medewerkers geen mondkapje te dragen.
Heeft u een thuisquarantaine-advies?
- Bent u COVID positief? U mag uit isolatie als u 24 uur geen klachten (koorts, hoesten, keelpijn en neusverkouden) meer hebt, én het minimaal vijf dagen geleden is dat u klachten kreeg.
- Zit u in quarantaine? Als u op dag vijf negatief bent na een coronatest mag u uit quarantaine.
